Komanda

Mūsu nekustamo īpašumu aģentu komanda izmanto labākās pārdošanas prakses un vienmēr atrod optimālākos risinājumus kā sasniegt vēlamo rezultātu pēc iespējas īsākā laikā.

Ilze Gailīte

Nekustamo īpašumu aģente Kontakttālrunis

+371 22042928

E-pasts ilze@aver.lv

Dagmāra Niedra

Nekustamo īpašumu aģente Kontakttālrunis

+371 26132909

E-pasts dagmara@aver.lv

Melisa Plikšķe

Nekustamo īpašumu aģente Kontakttālrunis

+371 20017004

E-pasts melisa@aver.lv

Viktorija Vasiļjeva

Nekustamo īpašumu aģente Kontakttālrunis

+371 25612199

E-pasts viktorija@aver.lv

Alisa Sakoviča

Nekustamo īpašumu aģente Kontakttālrunis

+371 25 464 448

E-pasts alisa@aver.lv

Sofija Reiņikova

Nekustamo īpašumu aģente Kontakttālrunis

+37123112422

E-pasts sofija@aver.lv

Kristaps Pudniks

Nekustamo īpašumu aģents Kontakttālrunis

+371 25740111

E-pasts kristaps.pudniks@aver.lv

Šarlote Zuika

Nekustamo īpašumu aģente Kontakttālrunis

+371 27822299

E-pasts sarlote@aver.lv

Neatradi ko meklē?

Aver Riga komanda jums palīdzēs atrast objektu. Lūgums sazināties ar mums.

+371 2204 2928

Logo

Neatradi ko meklē?

Aver Riga komanda jums palīdzēs atrast objektu. Lūgums sazināties ar mums.

Skatīt īpašumus