Par Aver Riga

Mēs, Aver Riga, esam viena no AVER Brokerage filiālēm Latvijā, kas strādā ar nekustamo īpašumu pārdošanu Rīgā un Rīgas apkārtnē. Aver Brokerage ir vienīgā nekustamo īpašumu starpniecības kompānija, kura skaidri nodefinējusi, ka strādā pārdevēja interesēs.

Vērtības

Vērtības:
– Uzticība
– Rezultāts
– Neatlaidība
– Atbildība
– Perspektīva
– Attiecības

Pārdošanas pieeja

Mūsu sertificētie nekustamo īpašumu aģenti izmanto labākās pārdošanas prakses un vienmēr atrod optimālākos risinājumus kā sasniegt vēlamo rezultātu pēc iespējas īsākā laikā, palīdzot jums ātrāk un izdevīgāk pārdot jūsu dzīvokli, māju, zemi. Mēs izmantojam 10 nekustamo īpašumu pārdošanas soļus:
• Objekta apskate
• Novērtējums un pārdošanas taktika
• Otrā tikšanās ar īpašnieku
• Objekta foto/3D/video, līguma noslēgšana
• Mārketings
• Īpašuma prezentācija
• Dokumenti un formalitātes
• Nostiprinājuma lūgums
• Pieņemšanas-nodošanas akts
• Svinības un pateicība pārdevējam

Klienti

AVER Riga darbības reģions, pamatā, ir Rīga un Pierīga, taču vajadzības gadījumā dodamies arī uz Latvijas tālākajiem nostūriem. Orientējamies darījumos ar dzīvojamo platību – iegādē/pārdošanā, izīrēšanā, kā arī darījumos ar komercobjektiem. Mūsu birojs atrodas uz salas, pašā Daugavas vidū, kas simboliski atgādina, ka abos upes krastos ir daudz iespēju un klientu.

House
23
Aktīvie objekti
Magnifier
980
Aktīvie pircēji
Shake
393
Noslēgtie darījumi
Steps
56
kmPlus
Aģentu nostaigātā distance rādot objektus

Partneri

Komanda

Mēs vēlamies veidot ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem. Mēs augam, attīstāmies un izglītojamies, lai varētu nodrošināt labāko servisu.

Skatīt vairāk
Melisa Ilze Gailīte
Arrow
Nekustamo īpašumu aģente
+371 22042928
Melisa Dagmāra Niedra
Arrow
Nekustamo īpašumu aģente
+371 26132909
Melisa Melisa Plikšķe
Arrow
Nekustamo īpašumu aģente
+371 20017004
Melisa Viktorija Vasiļjeva
Arrow
Nekustamo īpašumu aģente
+371 25612199
Melisa Alisa Sakoviča
Arrow
Nekustamo īpašumu aģente
+371 25 464 448
Melisa Sofija Reiņikova
Arrow
Nekustamo īpašumu aģente
+37123112422
Melisa Kristaps Pudniks
Arrow
Nekustamo īpašumu aģents
+371 25740111
Melisa Šarlote Zuika
Arrow
Nekustamo īpašumu aģente
+371 27822299
Previous
Next
Zita ZirneFacebook
Gribu pateikt mājīgu un sirsnīgu paldies :) Trusted Latvia māklerei Ilzei Gailītei par laipnību, pacietību (skaidrojot man visas juridiskās nianses, pārrakstot līgumu n-tās reizes un izstāstot, kur atrast Zemesgrāmatas pastkasti:). Iegādāties nekustamo īpašumu nav vienkārša lieta un lēmums, iegūt "mājas" sev un bērniem, pavisam ne-vienkārša un ir labi, ka blakus zinošs, precīzs un sirsnīgi pacietīgs profesionālis! PALDIES!
Aicis BaicisFacebook
Varu ieteikt Ilzi Gailīti - aktīva, zinoša profesionāle, kura man palīdzēja gan atrast īpašumu, gan izurbties caur birokrātijas koridoriem un pēc tam arī visu pacietīgi apstāstīja un ļoti ātri nokārtoja. Prieks, ka ir tādi cilvēki - paldies!
Eglė Aleksandra Marija OzolinčiūtėFacebook
If you are looking for an Agency, which you can trust with your real – estate issues, I highly recommend Trusted. These people put their mind and heart to look and find the best solutions to adress your situations, take care of your concerns as their own, provide you with wise and strategic advises. And much more, like for example they invite you for cofee with a wonderful panoramic view of Riga from their impressive and cozy office at the a top of the building. Trusted. Chosen
Zane Jēkabsone PleikaFacebook
Trusted Latvia un Ilze šķita kā svaiga gaisa malks, vērtējot līdzšinējo ne vienmēr pozitīvo pieredzi sadarbojoties ar citiem šīs jomas speciālistiem. Godprātīga, profesionāla un ļoti atsaucīga komunikācija! Patiesi iesaku!
Ieva PlēsumaFacebook
Atsaucīgi, zinoši savas jomas profesionāļi. Iesakām visiem, kuriem nepieciešama palīdzība darījumos ar nekustamajiem īpašumiem. Īpaši patīkama sadarbība bija ar speciālisti Ilzi Gailīti. Paldies!
Previous
Next